مشاوره و سفارش

روفرشی

 قیمت خرید روفرشی ترک کشدار در بازار ایران متفاوت است. در راستای پیشرفت تکنولوژی در خط تولید این محصولات، مدل های جدیدی از آن ها در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد که بر اساس نظر کارشناسان در کارخانه های تولیدی مورد تعیین نرخ قرار می گیرد.

روفرشی کشدار کیاپوش
zaitoon

موکت

موکت را می توان در بازار ها از طریق خرید اینترنتی تهیه کرد که این شیوه معاملاتی در کمترین زمان ممکن انجام می شود. در این روش نقش اصلی را فروشگاه های آنلاین نقش اصلی را دارند.
در میان انواع مختلف لوازمی که برای پوشش دادن در مکان های مختلف استفاده می شود موکت می باشد که در نمونه های مختلف وارد بازار ها می شود.

چمن مصنوعی

امروزه چمن مصنوعی جایگزین چمن های طبیعی شده است. این چمن ها در شرایط گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. یکی‌ از این چمن ها در فوتبال مورد استفاده قرار می گیرد. دسته دیگر از آن به عنوان چمن مصنوعی بالکن مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین باید توجه داشته باشیم که بهترین چمن مصنوعی مورد استفاده در ایران از سایر کشور های همسایه وارد می شود. در ادامه شما را با قیمت چمن مصنوعی ارزان آشنا می کنیم.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
روفرشی کشدار-سفارشیموجودتماس بگیرید
موکت-سفارشیموجودتماس بگیرید
چمن مصنوعی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

roofarshisara@

اینستاگرام

kiaposh.carpet?igshid@

ایمیل

info@goodfood-co.com

درباره ما :

گروه بازرگانی کیاپوش، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع روفرشی کشدار روفرشی موکت چمن مصنوعی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه کیاپوش

ابراهیم مهوری

Call Now Buttonتماس بگیرید